Про нас

Професійна школа стилю та макіяжу Гармонія – перша в Україні, яка здійснює навчання за Європейськими методиками (техніка розтушовування).

Одна з основних переваг школи – широкий доступ до новинок професійної косметики і широкий доступ до дослідження і Європейських розробок. Застосування європейського досвіду make-up академій дозволяє випускати стилістів та візажистів, затребуваних не тільки в Україні, але і за кордоном.

Сама система навчання вигідно відрізняється від інших українських шкіл візажу. Професійна школа “Гармонія” навчає по Європейській методиці. Ця система багатогранна і одночасно проста: теорія + приклад (1,5 – 2 години), практика (1,5 – 2 години). Застосовувана техніка розтушовування, за рахунок плавних переходів, надає макіяжу природний вигляд.

Якщо ви хочете пристойно заробляти, якщо вам подобається створювати красу і змінювати світ на краще, якщо вам подобається робити людей щасливими, то Європейська Школа Краси “Гармонія” у Львові із задоволенням навчить вас як це зробити і дасть можливість придбати нову модну і добре оплачувану професію.

Багато років ми навчаємо успішних професіоналів.

Дозвіл санітарно-епідеміологічної служби

Акт санітарно-епідеміологічної служби для школи краси Гармонія